بر اساس گزارش منتشره در سایت فیفا این رقابت ها از روز یازدهم ژوئن برابر با 21 خرداد با دیدار تیم های ملی آفریقای جنوبی و مکزیک آغاز خواهد شد و یکشنبه25 ژوئن برابر با 20 تیر با انجام دیدار فینال به پایان می رسد.
 برنامه زمانی و مکانی این مسابقات به وقت تهران به شرح زیر اعلام شده است

برای مشاهده کل مطلب به ادامه مطلب بروید

 گروه A                                                   گروهB                                        گروهC

آفریقای جنوبی( 1-1)مکزیک                آرژانتین(1-0)نیجریه                 انگلستان(1-1)آمریکا

اروگوئه(0-0)فرانسه                            کره جنوبی( 2-0)یونان              الجزایر( 0-1)اسلوونی

آفریقای جنوبی(0-3)اروگوئه                 یونان(2-1)نیجریه                   اسلوونی(2-2)آمریکا

فرانسه(0-2)مکزیک                             آرژانتین(1-4)کره جنوبی         انگلستان(0-0)الجزایر

مکزیک(0-1)اروگوئه                              نیجریه(2-2)کره جنوبی          اسلوونی(0-1)انگلستان

فرانسه(1-2)آفریقای جنوبی                یونان(0-2)آرژانتین                 آمریکا(1-0)الجزایر

گروهD                                                     گروهE                                       گروهF 

آلمان(4-0)استرالیا                              هلند(2-0)دانمارک                    ایتالیا (1-1)پاراگوئه

صربستان(0-1)غنا                                ژاپن(1-0)کامرون                      نیوزلند(1-1)اسلواکی

آلمان(0-1)صربستان                           هلند(1-0)ژاپن                           اسلواکی(0-2)پاراگوئه

غنا(1-1)استرالیا                                 کامرون(1-2)دانمارک                ایتالیا(1-1)نیوزلند

غنا(0-1)آلمان                                      دانمارک(1-3)ژاپن                     اسلواکی(3-2)ایتالیا 

استرالیا(2-1)صربستان                       کامرون(1-2)هلند                      پاراگوئه(0-0)نیوزلند

گروهG                                                   گروهH 

ساحل عاج(0-0)پرتقال                        هندوراس(0-1)شیلی

برزیل(2-1)کره شمالی                        اسپانیا(0-1)سوئیس

برزیل(3-1)ساحل عاج                          شیلی(1-0)سوئیس

پرتقال(7-0)کره شمالی                        اسپانیا(2-0)هندوراس

پرتقال(0-0)برزیل                                   شیلی(1-2)اسپانیا

کره شمالی(0-3)ساحل عاج                سوئیس(0-0)هندوراس

دور یک هشتم نهایی                                                             دور یک چهارم نهایی

  1. اروگوئه(2-1)کره جنوبی                       هلند(2-1)برزیل           =    *1
  2. امریکا(1-2)غنا                                       اروگوئه(5-3)غنا          =    *2
  3. آلمان(4-1)انگلیس                                آلمان(4-0)آرژانتین      =    *3
  4. آرژانتین(3-1)مکزیک                             پاراگوئه(0-1)اسپانیا   =    *4
  5. هلند(2-1)اسلواکی                          
  6. برزیل(3-0)شیلی                          
  7. پاراگوئه(5-3)ژاپن                          
  8. اسپانیا(1-0)پرتقال                         

دور نیمه نهایی

هلند(3-2)اروگوئه     =   -1

آلمان(0-1)اسپانیا     =   -2

دیدار رده بندی

اروگوئه(2-3)آلمان

دیدار نهایی

هلند(0-1)اسپانیا

                                                                      اسپانیا

                            قهرمان جام جهانی 2010

 

 

 

 

 

نوشته شده در تاریخ شنبه 22 خرداد 1389    | توسط: محسن عرب    |    نظرات()