سرپرست جدید باشگاه استقلال گفت: امیر قلعه نویی گزینه اصلی ما برای حضور در استقلال است و او هم پذیرفته كه فصل بعد در استقلال مربیگری كند.

برای مشاهده کل مطلب به ادامه مطلب بروید

 

علی فتح الله زاده در گفتگو با ایسنا ، درباره انتخابش به عنوان سرپرست جدید باشگاه استقلال گفت: به هر حال شاید قسمت این است كه هر زمان به استقلال برمی‌گردم 13-14 بازیكن آزاد هستند و شرایط سخت است. با این حال احساس می‌كنم این وظیفه‌ام است و مطمئنا با دعای خیر هواداران تیم خوبی را جمع و جور می‌كنیم.

وی درباره وضعیت استقلال در فصل نقل و انتقالات گفت: با شرایط موجود باید وسواس زیادی در انتخاب بازیكنان داشته باشیم. قصد داریم سه بازیكن خارجی استخدام كنیم. چاره‌ای جز این نداریم. از سهمیه داخلی هم سه بازیكن مانده است. دوستان قبل از این سه بازیكن جذب كرده بودند. ما 13- 14 بازیكن را از دست داده‌ایم و تنها می‌توانیم 6 بازیكن جذب كنیم. به همین خاطر باید در انتخاب‌هایمان دقت كنیم.

فتح الله زاده درباره گزینه مربیگری استقلال در فصل بعد گفت: گزینه‌های ما امیرقلعه نویی و پرویز مظلومی هستند. البته گویا مظلومی با شاهین بوشهر قرارداد بسته است. به همین خاطر گزینه اصلی ما امیرقلعه نویی است و تلاش داریم قلعه نویی را به استقلال بازگردانیم.

سرپرست جدید باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال كه آیا با مسئولان باشگاه سپاهان برای حضور قلعه نویی صحبت كرده‌اید ، گفت: مذاكراتی را با مسئولان سپاهان انجام دادیم و من دنبال ساكت هستم تا با او هم صحبت كنم و در صورت امكان قلعه نویی را به استقلال برگردانم. ضمن اینكه قلعه نویی موافق بازگشت به استقلال است. شب گذشته با او صحبت كردم و او گفت حالا كه شما آمده‌اید اگر سپاهان بپذیرد حاضر به بازگشت به استقلال هستم.

وی در پاسخ به این سوال كه آیا به هواداران استقلال قول قهرمانی در فصل بعد را می‌دهید ، گفت: شما می‌دانید كه بهترین بازیكنان از جمع ما جدا شده‌اند بنابراین امسال به دنبال كسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا هستیم. حتما هواداران هم به ما حق می‌دهند. سال گذشته آن تیم باابهت سوم شد و دوستان گفتند كار بسیار بزرگی انجام شده است بنابراین فكر می‌كنم كسب سهمیه قهرمانان آسیا بتواند در این شرایط نتیجه خوبی باشد. با این حال برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا تیم خوبی را آماده خواهیم كرد. در زمان مدیریت من در استقلال این تیم هم نایب قهرمان آسیا شد، هم سوم و هم چهارم.شاید این نتایج انتظارات را بالا برده باشد، اما مهم نیست. من مرد میدانم و جایگاه استقلال هم باید جایگاه بزرگی باشد.

فتح‌الله زاده از اظهارنظر درباره مدیریت استقلال خودداری كرد و گفت: اجازه بدهید راجع به گذشته صحبت نكنم. پیش روی ما مدیر توانمندی چون دكتر سعیدلو قرار دارد و ما سرمایه عظیمی به نام هوادار داریم. به امید خدا پیش‌بینی ما درباره آینده روشن است.

سرپرست جدید باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال كه آیا درباره مسایل مالی هم با سعیدلو صحبت كردید ، گفت: هنوز فرصت گفتگو درباره مسایل مالی نشده است ، اما بازیكنان به ما لطف دارند و اگر با بازیكنی مذ اكره كنیم و بگوییم كه فلان قدر به شما پول می‌دهیم آنها می‌پذیرند. دوره قبلی كه به استقلال آمدم دو میلیارد و دویست میلیون تومان از چك شخصی خود استفاده كردم، اكنون هم باید همین كار را انجام دهم چرا كه اگر بخواهم منتظر سیر اداری باشم باید تا سه ماه دیگر منتظر بمانم. به همین خاطر فعلا همین كار را انجام می‌دهم.

وی درباره بازیكنان جدا شده از استقلال هم گفت: بازیكنانی كه از استقلال جدا شدند اما هنوز قراردادشان را ثبت نكرده‌اند را به استقلال برمی‌گردانیم.

فتح الله زاده در پایان از انتخاب سرمربی استقلال تا عصر امروز خبر داد.

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 20 خرداد 1389    | توسط: محسن عرب    |    نظرات()