استقلال در وقت‌های اضافی پرسپولیس را شكست داد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس، دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس از ساعت 15 در ورزشگاه آزادی با حضور بیش از 98 هزار نفر با قضاوت مسعود مرادی آغاز شد. ....

برای مشاهده كل مطلب به ادامه مطلب بروید.

این مسابقه با هیجان و حمله پرسپولیسی ها آغاز شد. دقیقه 7 بازی محمد نوری توانست دروازه استقلال را باز كند اما بلافاصله كمك داور دوم بازی(مرتضی كریمی) این گل را به دلیل آفساید مردود اعلام كرد.
كمی بعد از این گل نوبت به استقلالی ها شد تا حملات خود را آغاز كنند. آبی پوشان صاحب موقعیت های خوبی هم شدند اما آرش برهانی دو فرصت و میلاد میداودی فرصت دیگری را از دست دادند.
در دقایقی از بازی كه مدت كمی هم نبود فرصت چندانی روی دروازه های حریف خلق نشد.
نیمه دوم بازی با شوتی كه میلاد میداودی به سمت دروازه پرسپولیس زد گرم شد. در جریان بازی شاگردان دایی در چند نوبت موقعیت های خوب خود را از دست دادند.
در ادامه این رقابت دو تیم بازی پایاپای و نه چندان جذابی را دنبال كردند.
بازیكنان پرسپولیس در مواقعی كه صاحب موقعیت می شدند با بی دقتی محض این فرصت ها را از دست دادند.
شاگردان دایی در دقایق پایانی بازی حملات همه جانبه ای روی دروازه استقلال ایجاد كرده بودند اما این فرصت ها یك به یك به هدر رفت.
با وجودی كه این پرسپولیس بود كه حمله می كرد اما این شاگردان پرویز مظلومی بودند كه در دقیقه 90+1 توسط فرهاد مجیدی به گل رسیدند.
مرادی به مجتبی شیری، حسین بادامكی و علیرضا محمد از پرسپولیس و كیانوش رحمتی، پژمان منتظری و میلاد میداودی از استقلال كارت زرد نشان داد.
استقلال با این پیروزی 20 امتیازی شد و در رده دوم به جای پرسپولیس قرار گرفت.

اسامی بازیكنان استقلال:
محمد محمدی، پژمان منتظری، امیرحسین صادقی، مهدی امیرآبادی، آندره لوییز، فرزاد آشوبی، ایمان مبعلی( 67- مجتبی جباری)، فرهاد مجیدی، میلاد میداودی، آرش برهانی( 68- امید روانخواه) و كیانوش رحمتی
سرمربی: پرویز مظلومی

اسامی بازیكنان پرسپولیس:
علیرضا حقیقی، شیث رضایی، علیرضا محمد، حمید علی عسگر، مازیار زارع، مجتبی شیری( 60- علیرضا نورمحمدی)، امیرحسین فشنگچی( 68- محمد منصوری)، حسین بادامكی(83- كریم باقری)، محمد نورِی، هادی نوروزی و غلامرضا رضایی
سرمربی: علی دایی

نوشته شده در تاریخ جمعه 23 مهر 1389    | توسط: محسن عرب    |    نظرات()